triptoptips.com
Contact

Copyright

Ta strona internetowa jest chroniona prawem autorskim

Teksty, kod, bazy danych i obrazy na tej stronie stanowią wyłączną twórczość i własność intelektualną Daniela Manrique Sintesa i nie mogą być kopiowane ani używane w innym miejscu, formacie lub pracy bez jego uprzedniej pisemnej zgody.

Jedyne treści, które nie stanowią Twojej własności intelektualnej, to obrazy dostarczone przez partnerów i współpracowników tej witryny w celu promowania Twojej firmy lub działalności, a także obrazy dostarczone przez pixabay.com i jego twórców, których warunki bezpłatne korzystanie jest przestrzegane na tej stronie (https://pixabay.com/es/service/license/). W tym sensie licencja Pixabay w dniu napisania tego tekstu pozwala na bezpłatne korzystanie z jego obrazów do celów komercyjnych i nie wymaga rozpoznania.

Oryginalny tekst tego dokumentu to język hiszpański, z którego pochodzą wszystkie jego tłumaczenia. Dlatego w przypadku nieścisłości w tłumaczeniu na inne języki, warunki, które będą miały pierwszeństwo, będą w każdym przypadku warunkami określonymi w języku hiszpańskim.